lek.dent.Maciej Ciesielski

właściciel gabinetu

Właściciel i założyciel kliniki Nanodent oraz współzałożyciel Pracowni Protetycznej Nano-Tech. Absolwent Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, absolwent studiów w zakresie implantologii stomatologicznej na Uniwersytecie w Nowym Jorku, absolwent prestiżowego Centrum Szkoleniowego dla lekarzy dentystów KOIS Center w Seattle USA. Uzyskał tytuł Mentora w Koiss Center w USA, posiada tytuł lekarza implantologa PSI, DGOI, ICOI nadany przez międzynarodową organizację International Congress of Oral Implantologists.

Prowadzi szkolenia we własnym centrum szkoleniowym Nanodent Edukacja z zakresu okluzji i planowania leczenia oraz implantologii, dla lekarzy dentystów, techników dentystycznych, którzy chcą poszerzać swoje umiejętności.

W klinice kieruje zespołem lekarzy, nadzoruje ich pracę, zajmuje się planowaniem wielospecjalistycznych kompleksowych leczeń, koordynując ich przebieg. Profesjonalista w dziedzinie implanto-protetyki i implantologii.

Z pasją zajmuje się leczeniem protetycznym i estetycznym, wykorzystując zaawansowane technologie. Wykonuje trudne odbudowy szczęki i żuchwy na zębach własnych i implantach.
Prywatnie szczęśliwy mąż i tata dwóch córek. Jego zainteresowania to narciarstwo, nurkowanie, podróże i squash.

 

                       

 
Certificate

zobacz certyfikaty naszego eksperta

Przeczytaj artykuły naszego eksperta

Proteza, której nie lubisz

Proteza, której nie lubisz

Autor: dr Maciej Ciesielski

Protetyka to dziedzina stomatologii, która w ciągu ostatnich lat zrobiła ogromny postęp. Ruchome protezy, które przez wiele lat było najpopularniejszym rozwiązaniem, odchodzą w niebyt, a zastępują je nowoczesne rozwiązania, które są bardziej funkcjonalne i estetyczne.

Data publikacji: 04/04/2018

Czytaj dalej

Co musisz wiedzieć o implantach zębów?

Co musisz wiedzieć o implantach zębów?

Autor: dr Maciej Ciesielski

Implanty zębowe to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala na odbudowę pojedynczych i większych braków zębowych oraz leczenie bezzębia zastępując tradycyjną protezę zębową stałą, mocowaną na implantach.

Data publikacji: 02/03/2018

Czytaj dalej

Poprawa estetyki zębów

Poprawa estetyki zębów

Autor: lekarz medycyny

Wielu Polaków nie jest zadowolonych ze swojego uśmiechu. To problematyczne, ponieważ niepewność siebie wynikająca z braku możliwości swobodnego uśmiechania się negatywnie wpływa na całe życie Pacjenta. Problemy z zębami pośród Pacjentów często wynikają ze strachu związanego z wizytą u dentysty. Należy jednak pamiętać, że dzisiejsza stomatologia oferuje szereg rozwiązań, które pomogą przywrócić Ci piękny i zdrowy uśmiech, a leczenie jest bezbolesne i przeprowadzane w maksymalnie komfortowych warunkach.

Data publikacji: 05/02/2018

Czytaj dalej

image

Nanodent Wysoko oceniany dentysta w kielcach

Mamy już ponad 8 000 zadowolonych pacjentów

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim pracownikom Nanodent za ich profesjonalne podejście do klienta i współpracę. Dr.Ciesielski i Dr.Wiaterek dobrze wiedzą co robią, przy tym dokładnie wyjaśniają stan zębów oraz proponowane leczenie. Wiedzialam że mogę im zaufać i się nie pomyliłam. Z całą pewnością będę polecać klinikę Nanodent. Thank you Nanodent for your professionalism, expertise and accommodations.

Magdalena Lim

Jestem pacjentką gabinetu Nanodent od niedawna, jestem zachwycona poziomem, jakością wykonywanych usług, oraz wiedzą dentystów. Trafiłam tam z polecenia(poczta pantoflowa-jedź tam na pewno Ci pomoże).Mam porównanie jak można wyleczyć zęba w innych gabinetach nawet jeśli chodzi o założenie zwykłej plomby.
Większość ubytków miałam robione pod mikroskopem, efekt końcowy niesamowity - ciężko odróżnić zęba leczonego od zdrowego. Ja się zgłosiłam z poważniejszym problemem niż zwykła plomba, dokuczało mi zgrzytanie zębami przez co je ścierałam i dopiero dr Ciesielski pomógł mi. Odbudował mi zęby i poprowadził leczenie tak iż problem z którym się pojawiłam ustąpił.Miałam krótkie starte zęby a mam pięknie odbudowane. Dziękuje za profesjonalizm całej załodze Nanodentu.

Joanna Pietras

W końcu sensowny dentysta, ogarnięte wszystkie zęby, polecam naprawdę warto cena idzie za jakością usługi.

Anna G

Zobacz co o leczeniu w Nanodent Mówią nasi pacjenci

image

10 Rzeczy

które powinieneś wiedzieć zanim wybierzesz dentystę

Zostaw nam wiadomość

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat leczenia? Jesteś gotowy poznać naszych lekarzy i ekspertów stomatologii?

Wypełnij poniższy formularz i umów się na konsultacje!