mgr Emilia Stefańska

higienistka stomatologiczna

Absolwentka Filologii Polskiej Uniwersytetu Jana Kochanowskiego, dyplomowana higienistka stomatologiczna. W naszym gabinecie zajmuje się przygotowaniem do leczenia oraz zapewnieniem maksymalnego komfortu Pacjentom. 
Z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem podchodzi do każdej wykonywanej pracy. Chociaż uwielbia asystowanie przy zabiegach chirurgicznych oraz implantologicznych, perfekcyjnie wykonuje także inne zabiegi, tj. skaling nad i poddziąsłowy, piaskowanie oraz zabiegi wybielania zębów.  Z zapałem udziela wszelkich informacji na tematy związane z utrzymaniem higieny jamy ustnej. Chętnie pomaga w doborze środków do prawidłowego utrzymania zdrowia jamy ustnej. 

Otwarta i uśmiechnięta, chętna do rozmów na wszelkie tematy, nie tylko stomatologiczne. Prywatnie szczęśliwa żona. Jej zainteresowania to literatura, dobre kino i podróże. 

 

 

 

 

Certificate

zobacz certyfikaty naszego eksperta

image

Nanodent Wysoko oceniany dentysta w kielcach

Mamy już ponad 8 000 zadowolonych pacjentów

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim pracownikom Nanodent za ich profesjonalne podejście do klienta i współpracę. Dr.Ciesielski i Dr.Wiaterek dobrze wiedzą co robią, przy tym dokładnie wyjaśniają stan zębów oraz proponowane leczenie. Wiedzialam że mogę im zaufać i się nie pomyliłam. Z całą pewnością będę polecać klinikę Nanodent. Thank you Nanodent for your professionalism, expertise and accommodations.

Magdalena Lim

Jestem pacjentką gabinetu Nanodent od niedawna, jestem zachwycona poziomem, jakością wykonywanych usług, oraz wiedzą dentystów. Trafiłam tam z polecenia(poczta pantoflowa-jedź tam na pewno Ci pomoże).Mam porównanie jak można wyleczyć zęba w innych gabinetach nawet jeśli chodzi o założenie zwykłej plomby.
Większość ubytków miałam robione pod mikroskopem, efekt końcowy niesamowity - ciężko odróżnić zęba leczonego od zdrowego. Ja się zgłosiłam z poważniejszym problemem niż zwykła plomba, dokuczało mi zgrzytanie zębami przez co je ścierałam i dopiero dr Ciesielski pomógł mi. Odbudował mi zęby i poprowadził leczenie tak iż problem z którym się pojawiłam ustąpił.Miałam krótkie starte zęby a mam pięknie odbudowane. Dziękuje za profesjonalizm całej załodze Nanodentu.

Joanna Pietras

W końcu sensowny dentysta, ogarnięte wszystkie zęby, polecam naprawdę warto cena idzie za jakością usługi.

Anna G

Zobacz co o leczeniu w Nanodent Mówią nasi pacjenci

image

10 Rzeczy

które powinieneś wiedzieć zanim wybierzesz dentystę

Zostaw nam wiadomość

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat leczenia? Jesteś gotowy poznać naszych lekarzy i ekspertów stomatologii?

Wypełnij poniższy formularz i umów się na konsultacje!