wybielanie zębów kielce

Wybielanie zębów Kielce

Piękny, promienny, jasny uśmiech jest najpiękniejszą ozdobą. Posiadanie nieskazitelnie białych zębów dodaje atrakcyjności i uroku, znacznie podnosi pewność siebie, a w związku z tym pozytywnie wpływa na relacje międzyludzkie. Współczesna stomatologia wychodzi naprzeciw pragnieniom Pacjentów, oferując szeroki zakres usług, mających na celu poprawę estetyki uśmiechu.

 

Przebarwienia – czy można im zapobiec?

Nawet zadbane zęby mogą z czasem utracić śnieżnobiały kolor. Przyczyną są barwniki, zawarte w pożywieniu. Wyeliminowanie wszystkich czynników, powodujących przebarwienia mogłoby być problematyczne. Statystki dowodzą, że 76% Polaków pija codziennie kawę, a ponad 1/4 społeczeństwa nie wyobraża sobie dnia bez filiżanki herbaty. To właśnie te popularne napoje mają bardzo silne działanie barwiące. Ponadto wpływ na barwę zębów ma spożywanie kolorowych warzyw i owoców, słodyczy, zawierających sztuczne barwniki oraz palenie papierosów. Jeśli nie zamierzasz rezygnować z ulubionych smakołyków, nie oznacza to, że musisz pogodzić się z niesatysfakcjonującym kolorem uzębienia. Rozwiązaniem jest profesjonalne wybielanie zębów, które przywróci im perfekcyjną barwę i naturalny blask.

 

Wybielanie zębów w klinice Nanodent

Pragnąc zapewnić naszym Pacjentom satysfakcjonujące rezultaty, w Nanodent stosujemy wybielanie metodą gabinetową , charakteryzującą się najwyższą skutecznością. Dzięki wybielaniu możliwe jest rozjaśnienie barwy zębów nawet o 14 odcieni. Metoda ta jest bezbolesna i w pełni bezpieczna dla szkliwa.

 

Wybielanie metodą gabinetową

Tylko jeden seans w gabinecie stomatologicznym wystarczy, by rozjaśnić zęby o kilka odcieni. Wybielanie metodą gabinetową polega na nałożeniu na powierzchnię zębów specjalnego żelu wybielającego i pozostawienie go na ok. godzinę. Natychmiast po zakończeniu zabiegu widoczny jest efekt śnieżnobiałych zębów.


Użycie profesjonalnych materiałów najwyższej jakości i kontrola specjalisty to czynniki, które sprawiają, że wybielanie jest w pełni bezpieczne i nie osłabia szkliwa. Warunkiem do jego wykonania jest brak chorób zębów i przyzębia (paradontoza i próchnica muszą zostać uprzednio wyleczone). Należy także pamiętać, że prace protetyczne (np. korony, licówki) nie ulegają rozjaśnieniu. Można jednak przed założeniem wybrać ich kolor, dostosowany do docelowej barwy uzębienia lub po zabiegu wybielania wymienić stare wypełnienia, dodatkowo poprawiając estetykę uśmiechu.

 

Zalety wybielania zębów w Nanodent:

  • Maksymalne rozjaśnienie - dzięki nowoczesnym metodom stosowanym w naszym gabinecie jesteśmy w stanie poprawić barwę zębów aż o 14 odcieni.

  • Bezboleśnie i bezpiecznie – proces wybielania przeprowadzany jest kontrolą lekarza dentysty, przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu zabieg jest w pełni bezpieczny dla szkliwa, a Pacjent nie będzie odczuwał żadnego dyskomfortu.

  • Błyskawiczne efekty - w przypadku metody gabinetowej wykonywanej w Nanodent efekty są widoczne natychmiast po wykonaniu zabiegu.

  • Długotrwałe rezultaty – przy stosowaniu się do zaleceń lekarza stomatologa i odpowiedniej higienie jamy ustnej perfekcyjna barwa zębów utrzymuje się nawet przez 2 lata.

 

Co możesz teraz zrobić?

Nieskazitelnie białe zęby nie muszą pozostać w sferze marzeń. Tylko jeden prosty i bezpieczny zabieg dzieli Cię od osiągnięcia upragnionego uśmiechu. Przyjdź na wizytę do Nanodent, a nasi eksperci przywrócą piękno i blask Twoim zębom. 

 

Wypełnij formularz lub zadzwoń 
pod numer 41 362 13 63 i umów się na wizytę.

Poznaj ekspertów wykonujących wybielanie

właściciel gabinetu

właściciel gabinetu

Właściciel i założyciel kliniki Nanodent oraz współzałożyciel Pracowni Protetycznej Nano-Tech. Absolwent Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, absolwent studiów w zakresie implantologii stomatologicznej na Uniwersytecie w Nowym Jorku, absolwent prestiżowego Centrum Szkoleniowego dla lekarzy dentystów KOIS Center w Seattle USA. 

Czytaj dalej

Przeczytaj najczęstsze pytania pacjentów skierowanych do wybielania zębów

Czy zabieg wybielania boli?

Nie. Wybielanie jest całkowicie bezbolesnym i bezpiecznym zabiegiem.

Jakie korzyści przynosi zabieg wybielania?

Wybielanie może poprawić kolor zębów o kilkanaście odcieni. Dzięki temu zabiegowi możesz cieszyć się śnieżnobiałym, olśniewającym uśmiechem.

Po jakim czasie widoczne są efekty wybielania?

W przypadku metody gabinetowej efekty są widoczne od razu po wykonaniu zabiegu.

image

Nanodent Wysoko oceniany dentysta w kielcach

Mamy już ponad 8 000 zadowolonych pacjentów

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim pracownikom Nanodent za ich profesjonalne podejście do klienta i współpracę. Dr.Ciesielski i Dr.Wiaterek dobrze wiedzą co robią, przy tym dokładnie wyjaśniają stan zębów oraz proponowane leczenie. Wiedzialam że mogę im zaufać i się nie pomyliłam. Z całą pewnością będę polecać klinikę Nanodent. Thank you Nanodent for your professionalism, expertise and accommodations.

Magdalena Lim

Jestem pacjentką gabinetu Nanodent od niedawna, jestem zachwycona poziomem, jakością wykonywanych usług, oraz wiedzą dentystów. Trafiłam tam z polecenia(poczta pantoflowa-jedź tam na pewno Ci pomoże).Mam porównanie jak można wyleczyć zęba w innych gabinetach nawet jeśli chodzi o założenie zwykłej plomby.
Większość ubytków miałam robione pod mikroskopem, efekt końcowy niesamowity - ciężko odróżnić zęba leczonego od zdrowego. Ja się zgłosiłam z poważniejszym problemem niż zwykła plomba, dokuczało mi zgrzytanie zębami przez co je ścierałam i dopiero dr Ciesielski pomógł mi. Odbudował mi zęby i poprowadził leczenie tak iż problem z którym się pojawiłam ustąpił.Miałam krótkie starte zęby a mam pięknie odbudowane. Dziękuje za profesjonalizm całej załodze Nanodentu.

Joanna Pietras

W końcu sensowny dentysta, ogarnięte wszystkie zęby, polecam naprawdę warto cena idzie za jakością usługi.

Anna G

Zobacz co o leczeniu w Nanodent Mówią nasi pacjenci

image

10 Rzeczy

które powinieneś wiedzieć zanim wybierzesz dentystę

Zostaw nam wiadomość

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat leczenia? Jesteś gotowy poznać naszych lekarzy i ekspertów stomatologii?

Wypełnij poniższy formularz i umów się na konsultacje!