Z myślą o komforcie naszych Pacjentów w Nanodent stworzyliśmy Centrum Frezowania i Laboratorium Protetyczne, które umożliwia nam przygotowanie niezbędnych do leczenia prac protetycznych w naszej klinice. Do ich wykonania wykorzystujemy m.in. innowacyjną technologię CAD/CAM. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu jesteśmy w stanie skrócić niektóre procedury i oszczędzić czas naszych Pacjentów. Gwarantujemy najwyższą jakość leczenia w oparciu o światowe standardy.

 

Kompletny system CAD/CAM

CAD/CAM to technologia komputerowa, która umożliwia zaprojektowanie elementów protetycznych i kontrolowanie procesu ich obróbki podczas frezowania. Program komputerowy gwarantuje maksymalną precyzję wykonania prac protetycznych. Zalet wykorzystania technologii CAD/CAM jest wiele:

 • kontrola procesu leczenia - na każdym etapie leczenia Pacjent ma wgląd w cały jego przebieg wraz z projektowaniem uzupełnień protetycznych. Dzięki technologii CAD/CAM Pacjent może zobaczyć na ekranie komputera cyfrowy model swoich zębów wraz z uzupełnieniem, które zostanie dla niego wykonane. Dzięki temu już na etapie planowania leczenia ma świadomość tego, jak będą prezentowały się jego ostateczne rezultaty.

 • przewidywalność leczenia  -  możliwość wglądu w proces leczenia umożliwia doskonałą współpracę między lekarzem, technikiem dentystycznym i Pacjentem. Dzięki temu osiągamy przewidywane efekty, które w pełni satysfakcjonują naszych Pacjentów, spełniając ich oczekiwania, zarówno pod względem estetyki, jak i funkcjonalności.

 • maksymalna precyzja – CAD/CAM pozwala na wyjątkowo dokładne przygotowanie uzupełnień protetycznych. Technologia ta umożliwia wykonanie prac z precyzją sięgającą 0,2 mikrometrów.  

W laboratorium protetycznym wykonujemy m.in:

 • protezy ruchome i stałe,
 • korony pełnoceramiczne i porcelanowe,
 • licówki,
 • mosty protetyczne,
 • protezy do leczenia implantologicznego.

 

Z czego wynika jakość naszego leczenia protetycznego?

 • dbałość o  każdy szczegół – wiemy, jak ważne jest, aby wykonana praca spełniała w 100% swoje założenia, zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne. Dlatego możliwość współpracy pomiędzy lekarzem a technikiem w jednym miejscu ma tak duże znaczenie dla naszych Pacjentów. W Nanodent lekarz stomatolog podczas przeprowadzania leczenia ma bezpośredni kontakt z technikiem dentystycznym. Dzięki temu mogą wspólnie ocenić jakość protezy, mostu, korony czy licówki i nanieść na pracę wszystkie niezbędne korekty. To pozwala nam osiągać zamierzone efekty leczenia w znacznie krótszym czasie niż w przypadku współpracy z zewnętrznym laboratorium protetycznym.

 • nieustanne poszerzanie wiedzy - wiemy, że stomatologia ciągle się rozwija i nowoczesna klinika powinna iść z biegiem czasu. Właśnie dlatego wszyscy specjaliści Nanodent stale rozwijają swoją wiedzę i umiejętności, biorąc udział w licznych szkoleniach, warsztatach i kursach w kraju oraz za granicą. Nasz zespół ekspertów przeprowadza również szkolenia dla innych lekarzy, ucząc ich technik i metod, które są z powodzeniem wykorzystywane w naszej codziennej praktyce.

 • estetyka wykonania - zawsze zwracamy szczególną uwagę na to, aby wykonana przez nas praca protetyczna była nie tylko funkcjonalna, ale także atrakcyjna wizualnie. Spełnienie estetycznych oczekiwań naszych Pacjentów umożliwia ścisła współpraca technika dentystycznego z lekarzem, która pozwala na natychmiastowe wprowadzenie poprawek według życzeń Pacjenta.

 • materiały najlepszej jakości - w naszym laboratorium wykonujemy prace protetyczne, korzystając tylko z wysokiej klasy materiałów. Ponadto wdrożyliśmy szereg norm bezpieczeństwa i jakości opartych o najwyższe standardy. Dzięki temu możesz mieć pewność, że przychodząc do Nanodent, otrzymasz profesjonalną opiekę medyczną na światowym poziomie.
image

Nanodent Wysoko oceniany dentysta w kielcach

Mamy już ponad 8 000 zadowolonych pacjentów

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim pracownikom Nanodent za ich profesjonalne podejście do klienta i współpracę. Dr.Ciesielski i Dr.Wiaterek dobrze wiedzą co robią, przy tym dokładnie wyjaśniają stan zębów oraz proponowane leczenie. Wiedzialam że mogę im zaufać i się nie pomyliłam. Z całą pewnością będę polecać klinikę Nanodent. Thank you Nanodent for your professionalism, expertise and accommodations.

Magdalena Lim

Jestem pacjentką gabinetu Nanodent od niedawna, jestem zachwycona poziomem, jakością wykonywanych usług, oraz wiedzą dentystów. Trafiłam tam z polecenia(poczta pantoflowa-jedź tam na pewno Ci pomoże).Mam porównanie jak można wyleczyć zęba w innych gabinetach nawet jeśli chodzi o założenie zwykłej plomby.
Większość ubytków miałam robione pod mikroskopem, efekt końcowy niesamowity - ciężko odróżnić zęba leczonego od zdrowego. Ja się zgłosiłam z poważniejszym problemem niż zwykła plomba, dokuczało mi zgrzytanie zębami przez co je ścierałam i dopiero dr Ciesielski pomógł mi. Odbudował mi zęby i poprowadził leczenie tak iż problem z którym się pojawiłam ustąpił.Miałam krótkie starte zęby a mam pięknie odbudowane. Dziękuje za profesjonalizm całej załodze Nanodentu.

Joanna Pietras

W końcu sensowny dentysta, ogarnięte wszystkie zęby, polecam naprawdę warto cena idzie za jakością usługi.

Anna G

Zobacz co o leczeniu w Nanodent Mówią nasi pacjenci

image

10 Rzeczy

które powinieneś wiedzieć zanim wybierzesz dentystę

Zostaw nam wiadomość

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat leczenia? Jesteś gotowy poznać naszych lekarzy i ekspertów stomatologii?

Wypełnij poniższy formularz i umów się na konsultacje!