W Nanodent zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko znaleźć czas na wizytę w gabinecie dentystycznym. Dlatego zwracamy szczególną uwagę na elastyczność godzin pracy naszych lekarzy. Dzięki temu nie musisz rezygnować ze swoich zajęć, by móc zadbać o zdrowie zębów. Możesz mieć pewność, że nasze recepcjonistki znajdą termin idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości.

 

Godziny otwarcia

Z myślą o wygodzie naszych Pacjentów wprowadziliśmy możliwość odbycia wizyty w porach popołudniowych i wieczornych. Nasz gabinet jest czynny aż 10 godzin w ciągu dnia. Od poniedziałku do piątku zapraszamy w godzinach 9:00 – 19:00. Jeśli jednak Twój czas w tygodniu jest ograniczony na tyle, że nie możesz odwiedzić lekarza - jesteśmy dla Ciebie otwarci także w sobotę w godzinach 9.00-12.00. Wystarczy, że zadzwonisz pod numer +48 41 362 13 63, a nasze recepcjonistki pomogą Ci wybrać najdogodniejszy termin wizyty.

image

Nanodent Wysoko oceniany dentysta w kielcach

Mamy już ponad 8 000 zadowolonych pacjentów

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim pracownikom Nanodent za ich profesjonalne podejście do klienta i współpracę. Dr.Ciesielski i Dr.Wiaterek dobrze wiedzą co robią, przy tym dokładnie wyjaśniają stan zębów oraz proponowane leczenie. Wiedzialam że mogę im zaufać i się nie pomyliłam. Z całą pewnością będę polecać klinikę Nanodent. Thank you Nanodent for your professionalism, expertise and accommodations.

Magdalena Lim

Jestem pacjentką gabinetu Nanodent od niedawna, jestem zachwycona poziomem, jakością wykonywanych usług, oraz wiedzą dentystów. Trafiłam tam z polecenia(poczta pantoflowa-jedź tam na pewno Ci pomoże).Mam porównanie jak można wyleczyć zęba w innych gabinetach nawet jeśli chodzi o założenie zwykłej plomby.
Większość ubytków miałam robione pod mikroskopem, efekt końcowy niesamowity - ciężko odróżnić zęba leczonego od zdrowego. Ja się zgłosiłam z poważniejszym problemem niż zwykła plomba, dokuczało mi zgrzytanie zębami przez co je ścierałam i dopiero dr Ciesielski pomógł mi. Odbudował mi zęby i poprowadził leczenie tak iż problem z którym się pojawiłam ustąpił.Miałam krótkie starte zęby a mam pięknie odbudowane. Dziękuje za profesjonalizm całej załodze Nanodentu.

Joanna Pietras

W końcu sensowny dentysta, ogarnięte wszystkie zęby, polecam naprawdę warto cena idzie za jakością usługi.

Anna G

Zobacz co o leczeniu w Nanodent Mówią nasi pacjenci

image

10 Rzeczy

które powinieneś wiedzieć zanim wybierzesz dentystę

Zostaw nam wiadomość

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat leczenia? Jesteś gotowy poznać naszych lekarzy i ekspertów stomatologii?

Wypełnij poniższy formularz i umów się na konsultacje!