W życiu odpowiedni plan jest podstawą sukcesu, a w stomatologii – prawidłowa diagnostyka gwarantuje powodzenie leczenia. Dlatego w Nanodent leczenie każdego Pacjenta rozpoczynamy od szeregu specjalistycznych badań. W tym celu wyposażyliśmy naszą klinikę w profesjonalny sprzęt, umożliwiający przeprowadzenie diagnostyki w maksymalnie precyzyjny sposób. Posiadanie najwyższej klasy urządzeń w naszej klinice zapewnia dużą wygodę naszym Pacjentom, którzy oszczędzają sporo czasu, mogąc zrealizować wszystkie niezbędne badania w jednym miejscu. Komfort zapewnia także możliwość wglądu w przebieg leczenia na każdym jego etapie. Dzięki temu już od pierwszej wizyty będziesz świadomy tego, jak będzie wyglądał cały proces leczenia i jakie będą jego ostateczne rezultaty.

Czy wiesz, że nasi lekarze są absolwentami prestiżowych uczelni z USA, które przygotowują lekarzy dentystów do prawidłowej diagnostyki i przeprowadzania leczenia stomatologicznego? Dzięki temu w Nanodent osiągamy najbardziej satysfakcjonujące, przewidywane rezultaty leczenia.

 

Badania diagnostyczne wykonywane w Nanodent:

RTG punktowe

Podczas wykonywania punktowego RTG zęba emitowana jest najmniejsza z możliwych dawka promieniowania, dzięki czemu badanie to jest najbezpieczniejszą metodą prześwietlenia. Zdjęcie RTG charakteryzuje się dużą dokładnością; pokazuje ząb wraz z korzeniami i wszystkimi kanałami. Dzięki temu lekarz może precyzyjnie przeanalizować jego strukturę. RTG pojedynczego zęba wykorzystuje się przede wszystkim podczas leczenia endodontycznego, w którym bezbłędne zlokalizowanie wszystkich kanałów jest niezbędne do całkowitego wyleczenia. Ponadto badanie pomaga wykryć próchnicę, która może być niewidoczna podczas standardowej analizy stanu jamy ustnej.

 

RTG panoramiczne

Panoramiczne zdjęcie RTG prezentuje pełen obraz struktur kości twarzy i zębów Pacjenta. Podczas badania głowica aparatu zatacza łuk wokół głowy Pacjenta i w ten sposób skanuje całe uzębienie i struktury przylegające. Zdjęcie zostaje wyświetlone na ekranie monitora, dzięki czemu lekarz stomatolog może dokonać jego komputerowej edycji. Badanie tego typu niebagatelnie przyczynia się do skrupulatnego zaplanowania leczenia, a co za tym idzie – jego znacznej skuteczności.

 

 

image

Nanodent Wysoko oceniany dentysta w kielcach

Mamy już ponad 8 000 zadowolonych pacjentów

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim pracownikom Nanodent za ich profesjonalne podejście do klienta i współpracę. Dr.Ciesielski i Dr.Wiaterek dobrze wiedzą co robią, przy tym dokładnie wyjaśniają stan zębów oraz proponowane leczenie. Wiedzialam że mogę im zaufać i się nie pomyliłam. Z całą pewnością będę polecać klinikę Nanodent. Thank you Nanodent for your professionalism, expertise and accommodations.

Magdalena Lim

Jestem pacjentką gabinetu Nanodent od niedawna, jestem zachwycona poziomem, jakością wykonywanych usług, oraz wiedzą dentystów. Trafiłam tam z polecenia(poczta pantoflowa-jedź tam na pewno Ci pomoże).Mam porównanie jak można wyleczyć zęba w innych gabinetach nawet jeśli chodzi o założenie zwykłej plomby.
Większość ubytków miałam robione pod mikroskopem, efekt końcowy niesamowity - ciężko odróżnić zęba leczonego od zdrowego. Ja się zgłosiłam z poważniejszym problemem niż zwykła plomba, dokuczało mi zgrzytanie zębami przez co je ścierałam i dopiero dr Ciesielski pomógł mi. Odbudował mi zęby i poprowadził leczenie tak iż problem z którym się pojawiłam ustąpił.Miałam krótkie starte zęby a mam pięknie odbudowane. Dziękuje za profesjonalizm całej załodze Nanodentu.

Joanna Pietras

W końcu sensowny dentysta, ogarnięte wszystkie zęby, polecam naprawdę warto cena idzie za jakością usługi.

Anna G

Zobacz co o leczeniu w Nanodent Mówią nasi pacjenci

image

10 Rzeczy

które powinieneś wiedzieć zanim wybierzesz dentystę

Zostaw nam wiadomość

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat leczenia? Jesteś gotowy poznać naszych lekarzy i ekspertów stomatologii?

Wypełnij poniższy formularz i umów się na konsultacje!