Cennik usług Nanodent

Stomatologia zachowawcza

Zadaniem stomatologii zachowawczej jest utrzymanie zdrowia w jamie ustnej. W jej ramach wykonuje się działania profilaktyczne oraz proste zabiegi, mające na celu zwalczenie pierwszych objawów próchnicy. Doskonałym sposobem zapobiegania chorobom zębów jest pełna higienizacja, obejmująca skaling, piaskowanie i polerowanie zębów, która może być również uzupełniona o fluoryzację. Jeśli natomiast ubytki próchnicowe już się pojawiły, należy je wyleczyć, zakładając wypełnienie. W profilaktyce chorób jamy ustnej najważniejsza jest regularność wizyt, dlatego dla naszych stałych Pacjentów oferujemy bezpłatną konsultację raz na 6 miesięcy

 

Przegląd i badanie jamy ustnej

bezpłatnie dla stałych pacjentów
co 6 miesięcy

Konsultacja

 od 190 zł

Wypełnienie w zębie stałym

 od 390 zł

Znieczulenie konwencjonalne

od 39 zł

Znieczulenie komputerowe

od 59 zł

Wypełnienie zęba mlecznego

 od 190 zł

Wypełnianie estetyczne - ENAMEL

 od 590 zł

Licówka estetyczna - ENAMEL

 od 890 zł

Implantologia

Ilość implantów dentystycznych, które należy wszczepić, uwarunkowana jest wielkością ubytku w uzębieniu. Od tego również będzie zależał wybór odpowiedniego uzupełnienia protetycznego. W przypadku braku jednego lub kilku zębów właściwym rozwiązaniem będzie korona lub most oparty na implantach. Natomiast rozległe ubytki lub całkowity brak zębów będą wymagały założenia protezy mocowanej na implantach. Są to rozwiązania stałe, które zapewniają doskonałą funkcjonalność jamy ustnej, estetykę uśmiechu oraz maksymalny komfort użytkowania.

 

Konsultacja implantologiczna    

od 240 zł

Wprowadzenie implantu

od 2590 zł

Korona na implancie pełnoceramiczna (bez zawartości metali) 

od 3590 zł

Podniesienie dna zatoki

od 3900 zł

Odbudowa kości

od 4090 zł za jeden punkt

Odsłonięcie implantu

od 490 zł

Periodontologia

 Główną przyczyną powstawania chorób przyzębia jest kamień nazębny. Tylko profesjonalne oczyszczenie zębów może powstrzymać rozwój choroby. W zależności od miejsca, w którym zgromadził się kamień, należy wykonać skaling naddziąsłowy lub poddziąsłowy. Dodatkowym rozwiązaniem stosowanym podczas leczenia chorób przyzębia jest zabieg kiretażu, który polega na oczyszczeniu kieszonek przyzębnych z kamienia nazębnego.

Skaling naddziąsłowy 

 od 290 zł

Skaling poddziąsłowy

 Połowa łuku - od 290 zł

Kiretaż 

 Jeden łuk - od 590 zł

Endodoncja Mikroskopowa (leczenie kanałowe pod mikroskopem)

Złożoność leczenia endodontycznego jest uwarunkowana ilością kanałów, znajdujących się w korzeniu zęba. Jeżeli zabieg leczenia kanałowego był już wcześniej przeprowadzony na danym zębie, wykonuje się tak zwaną reendodoncję, czyli powtórne leczenie kanałowe. W Nanodent leczenie endodontyczne zawsze przeprowadzamy pod mikroskopem, a znieczulenie oraz zdjęcia RTG są wykonywane gratis. Dzięki precyzyjnej diagnostyce i pracy w dużym powiększeniu, lekarz dentysta ma pewność skuteczności przeprowadzanego leczenia endodontycznego.

Ząb jednokanałowy 

690 zł

Ząb dwukanałowy

od 990 zł

Ząb trzykanałowy

od 1490 zł

Ząb czterokanałowy

od 1990 zł

Udrożnienie kanału

od 290 zł

Usunięcie ciała obcego z kanału

od 290 zł

 

Ceny podane są bez odbudowy i wkładów szklanych, które są procedurami niezbędnymi i połączonymi z leczeniem kanałowym.
W cenie leczenia kanałowego zapewniamy znieczulenie, koferdam oraz zdjęcie RTG.

Chirurgia stomatologiczna

Najczęściej przeprowadzanym zabiegiem z zakresu chirurgii stomatologicznej jest ekstrakcja zęba. Wykonuje się ją tylko w ostateczności, gdy pozostawienie zęba w jamie ustnej miałoby negatywny wpływ na stan całego uzębienia. Usuwane zostają również zęby zatrzymane czy ósemki, które sprawiają dyskomfort w jamie ustnej i oddziałują na ułożenie pozostałych zębów. Ekstrakcja może także poprzedzać leczenie ortodontyczne. Zakres leczenia w chirurgii stomatologicznej jest duży i podczas konsultacji lekarz tworzy plan leczenia z uwzględnieniem wymaganych zabiegów w tym chirurgicznych.

Usunięcie zęba

 od 290 zł

Usunięcie zęba mlecznego

 od 190 zł

Usunięcie zęba chirurgiczne

 od 390 zł

Usunięcie zęba zatrzymanego chirurgicznie (np. zęba mądrości) 

 od 590 - 1090 zł

 

Resekcja wierzchołka korzenia ze wstecznym opracowaniem kanału oraz wypełnieniem materiałem MTA:

Ząb przedni (od kła do kła)

 od 990 zł

Ząb boczny (wielokorzeniowy)

 od 1490 zł 

Wydłużenie chirurgiczne korony zęba

 od 590 zł

Chirurgia plastyczna przyzębia - jeden punkt 

 od 590 zł

Protetyka

Jeżeli chcesz w prosty sposób odtworzyć braki w uzębieniu, idealnym rozwiązaniem dla Ciebie może okazać się proteza akrylowa lub szkieletowa. Pierwsza z nich pozwala na rekonstrukcję całego uzębienia w przypadku bezzębia, a druga znajduje zastosowanie w przypadku kilku braków zębowych. Wybór odpowiedniej pracy protetycznej jest zależny od rozległości braków oraz indywidualnych uwarunkowań i preferencji. Alternatywą dla tradycyjnych rozwiązań jest proteza mocowana na implantach dentystycznych, która przywraca jamie ustnej pełną funkcjonalność i pozwala Pacjentowi powrócić do dawnego stylu życia.

 

Korona pełnoceramiczna

 od 2200 zł

Licówka pełnoceramiczna

 od 2200 zł

Korona metalowa licowana porcelaną

 od 1600 zł

Korona cyrkonowa licowana porcelaną

 od 2200 zł

Onlay/Overlay ceramiczny

 od 2000 zł

Korona tymczasowa

 od 190 zł

Proteza całkowita

 od 2490 zł

Proteza szkieletowa

 od 2790 zł 

Praca indywidualna z technikiem dentystycznym 

  500 zł

Ortodoncja

Aparaty ortodontyczne można podzielić na ruchome i stałe. Te pierwsze są przeznaczone dla najmłodszych Pacjentów i mają za zadanie odpowiednie ukształtowanie zgryzu. Natomiast aparaty stałe wykorzystywane są do korekcji wad zgryzu na zębach stałych. Zaliczają się do nich aparaty metalowe oraz bardziej dyskretne rozwiązania z kryształowymi zamkami. Alternatywą dla tradycyjnych metod leczenia ortodontycznego są nowoczesne nakładki na zęby, które zapewniają Pacjentowi maksymalny komfort podczas leczenia, ponieważ można je samodzielnie ściągać na czas posiłku czy mycia zębów. Są wykonane z przeźroczystego tworzywa, dzięki czemu są niemal niezauważalne w jamie ustnej. To nowoczesne rozwiązanie szczególnie cenione przez Pacjentów, którzy nie mogą sobie pozwolić na założenie stałego aparatu metalowego.

 

Wizyta ortodontyczna (wycisk, zdjęcia wewnątrzustne, zdjęcie profilowe, badanie stomatologiczne) 


 250 zł

Konsultacja i planowanie leczenia ortodontycznego 

 290 zł

Aparat stały

 wycena indywidualna 

Aparat nakładkowy Invisalign

 od 14900 zł

Cyfrowa diagnostyka

W klinice Nanodent wyznajemy zasadę, że podstawą prawidłowo przeprowadzonego leczenia dentystycznego jest stworzenie dobrego planu. W tym celu konieczne jest wykonanie kompleksowej diagnostyki, która pozwala nam uzyskać komplet niezbędnych informacji do jego opracowania. W zależności od potrzeb lekarza dentysty wykorzystujemy zdjęcia RTG punktowe lub panoramiczne, dzięki którym możemy ocenić stan zdrowia jamy ustnej i dobrać najlepszą metodę leczenia.

Punktowy RTG

 50 zł

Pantomograficzny 

 100 zł 

Profilaktyka

 

Usunięcie kamienia, piaskowanie, polishing 

 od 340 zł 

Pełna higienizacja

 od 390 zł

Medycyna estetyczna-anti aging (przeciwstarzeniowa)

To specjalność medyczna oparta na zastosowaniu najnowszych badań i technik medycznych do prewencji, leczenia i odwracania dysfunkcji, zaburzeń związanych z wiekiem. To dziedzina medycyny estetycznej,której głównym celem jest powstrzymanie procesów starzenia organizmu oraz jego efektów.
Wszystkie zabiegi  z zakresu medycyny estetycznej - anti aging będą wyceniane indywidualnie  na wizycie konsultacyjnej po ustaleniu planu zabiegowego.

Konsultacja

 150 zł

Toksyna botulinowa

 od 250 zł

Kwas hialuronowy

od 1000 zł

Pelling

od 300 zł

Mezoterapia

od 350 zł

 

image

Nanodent Wysoko oceniany dentysta w kielcach

Mamy już ponad 8 000 zadowolonych pacjentów

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim pracownikom Nanodent za ich profesjonalne podejście do klienta i współpracę. Dr.Ciesielski i Dr.Wiaterek dobrze wiedzą co robią, przy tym dokładnie wyjaśniają stan zębów oraz proponowane leczenie. Wiedzialam że mogę im zaufać i się nie pomyliłam. Z całą pewnością będę polecać klinikę Nanodent. Thank you Nanodent for your professionalism, expertise and accommodations.

Magdalena Lim

Jestem pacjentką gabinetu Nanodent od niedawna, jestem zachwycona poziomem, jakością wykonywanych usług, oraz wiedzą dentystów. Trafiłam tam z polecenia(poczta pantoflowa-jedź tam na pewno Ci pomoże).Mam porównanie jak można wyleczyć zęba w innych gabinetach nawet jeśli chodzi o założenie zwykłej plomby.
Większość ubytków miałam robione pod mikroskopem, efekt końcowy niesamowity - ciężko odróżnić zęba leczonego od zdrowego. Ja się zgłosiłam z poważniejszym problemem niż zwykła plomba, dokuczało mi zgrzytanie zębami przez co je ścierałam i dopiero dr Ciesielski pomógł mi. Odbudował mi zęby i poprowadził leczenie tak iż problem z którym się pojawiłam ustąpił.Miałam krótkie starte zęby a mam pięknie odbudowane. Dziękuje za profesjonalizm całej załodze Nanodentu.

Joanna Pietras

W końcu sensowny dentysta, ogarnięte wszystkie zęby, polecam naprawdę warto cena idzie za jakością usługi.

Anna G

Zobacz co o leczeniu w Nanodent Mówią nasi pacjenci

image

10 Rzeczy

które powinieneś wiedzieć zanim wybierzesz dentystę